kresba | vypirame predlohu

Vybíráme předlohu

Kreslím na základě Vámi poslané fotografie. Proto vybírejte opravdu pečlivě. Důležitá je ostrost, kvalita a dostatečná velikost fotky. Pokud vybere snímek focený ve venkovním prostředí, dejte pozor na to, aby na obličeji nebyly nežádoucí stíny. To vše bude vidět na výsledném obraze.

Buď můžete vybrat jednu fotografii, na které bude přesně to, co chcete mít na kresleném obraze, nebo je také možné dodat několik fotografií, ze kterých výsledné dílo sestavím. Opět je ale důležité, aby fotografie byly kvalitní a obličeje (nebo hlavy) měly podobné nastínění. Něco mohu při kreslení poupravit, ale čím více budou fotografie sourodé, tím lepší výsledek.

Portrét umístěný do Vámi vybraného prostředí

Na výsledném obraze je portrétovaná osoba kreslena v prostředí (popř. v oblečení), které sami vyberete. Nejlepší a nejjednodušší je poslat k fotografii portrétovaného člověka i obrázek nebo fotku s tím, co by jste na obraze rádi měli, popř. přiložit popis konkrétní představy, jak by měl výsledek vypadat. O tom všem je samozřejmě možné se domluvit.

Facebook
  • kresby na zakázku
    Martina Jakubová | kresby na přání

    Kresba / malba portrétu je opravdová výzva. Zachytit rysy daného portrétu je velmi těžké. Každému obrazu, který mi projde pod rukou, dávám i část sebe. Snažím se, aby obrázek dýchal. :)

    •  
    •